Büyük hayaller kuranlara… Geleceğin mimarlarına. Güçlü, kendinden emin, sözünü sakınmayan kadınlara. Yeni ufuklar açan, yarının liderlerine… Dünyaya ilham veren yeni idollere. Şimdi tam zamanı. Kendi idolün ol.

Mükemmel bir parfüm zamanının ruhuna hayat verir, yeni bir akım yaratır. Idôle bunun için doğdu. Idôle yeni bir hayat felsefesinin parfümde vücut buluşu gibi; parfümün yazılmış kurallarını yıkıyor.


İçerik
Sürdürülebilir Kaynaklardan Üretilmiştir

İçerikler:
1.Beyaz Şipre: Taze ve göz alıcı çiçek yapraklarının zenginliğiyle sofistike şipre akorları doğar. Beyaz şipre, misk kokularıyla modernize edildi. Idôle'e özgün kokusunu verdi; özgürlük rüzgârının tenindeki hissi gibi...
2. Yasemin Çiçeği: Yasemin, en saf ve narin çiçeklerden biri. Idôle'de yasemin çiçeği özleri, kalp notada güle eşlik ediyor: kremsi, temiz, yoğun bir yumuşaklık... Çiçeksi kalbi Idôle'e canlılık veriyor. Işığı parfümün etkisi boyunca tutkuyla parıldıyor.
3. Güller: Kalbindeki güçlü, bağımlılık yaratan, temiz notalarıyla Idôle, tüm hayallerini resmettiğin bembeyaz bir tuval gibi... Gül, en asil ve ikonik parfüm içeriği, kokunun çekirdeğinde.Bu ışıl ışıl, doğal ve taptaze koku için, başta Isparta olmak üzere 2 farklı coğrafyadan, 3 farklı özütleme tekniği ile 4 farklı türde gül kullanıldı.

Idôle her kadının kendi içindeki ışığı ortaya çıkarıyor. Parfüme kendini adayan, üç farklı kıtadan üç kadın parfümör bu eşsiz gül, yasemin ve şipre birleşimine hayat vermek için bir araya geldi. Birlikte Idôle'ü evrenselleştirdiler. Kadınların, kadınlar için yarattığı bir parfüm. Idôle sürdürülebilir kaynaklardan üretilmiş içerikleri sayesinde doğaya ve toplumlara duyarlı bir parfüm.

Türü
Türü Edp
Boyut
Boyut 75 ml
Koku Tipi
Koku Tipi Ferah
Durum
Durum Kullanılmamış Kutusunda

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lancome Idole EDP 75 ml Kadın Parfüm

  • Marka: Lancome
  • Ürün Kodu: 14166245110
  • Stok Durumu: 20
  • ₺106,20

  • Vergiler Hariç: ₺90,00

Benzer Ürünler

LANCOME HYPNOSE EDP 75ML BAYAN

LANCOME HYPNOSE EDP 75ML BAYAN

₺101,48 Vergiler Hariç: ₺86,00

LANCOME LA VIE EST BELLE INTENSE 75 ML

LANCOME LA VIE EST BELLE INTENSE 75 ML

₺101,48 Vergiler Hariç: ₺86,00

Lancome La Vie Est Belle 75ml Bayan

Lancome La Vie Est Belle 75ml Bayan

₺101,48 Vergiler Hariç: ₺86,00

LANCÔME LA VIE EST BELLE BOUQUET EDP

LANCÔME LA VIE EST BELLE BOUQUET EDP

₺101,48 Vergiler Hariç: ₺86,00