• Guerlain MON EDP 100 ML BAYAN PARFÜM

"Benim görünmez dövmem, benim kokum, Mon Guerlain . 
 Guerlain evinin yeni parfümü Angelina Jolie'den ilham alınan Mon Guerlain, günümüzdeki güçlü, özgür ve şehvetli kadınlığa bir övgü niteliği taşıyor 
 Taze oryantal koku, olağanüstü ham maddeler ile zenginleştiriyor: Provence'den Carla Lavender, Hindistan'dan Sambac Yasemin, Avustralya'dan Sandal ağacı ve Papua Yeni Gine'den Vanilla Tahitensis. Mon Guerlain, başarı, uzmanlık ve cömertlikten beslenen, deneyimlerle dolu bir hikayenin özünü, 1828'den bu yana Guerlain parfümeri tarafından aynı tutku ile dile getiriyor.
 Bu kuadrilob şişe Gabriel Guerlain tarafından tasarlanmış ve Baccarat tarafından 1908 yılında el işçiliğiyle üretilmiştir. Aslında efsanevi kokuların vitrinidir. Yıllardır Guerlain’in ikonik şişesi olarak birçok sanatçıya ve tasarımcıya ilham vermiştir. Abartısız, sade ve net çizgileri ile bir simyacının şişesini anımsatır ve adını, dört yapraklı yoncanın formunu benzetilerek yapılan kapağına borçludur. Mon Guerlain parfümün ""quadrilobe"" şişesi: 1908'de yaratılan Guerlain'in ikonik şişelerinden biri olan şişeden esinlenilerek yaratıldı.Sade ve basit, bir simyacının şişesini yansıtır. Adını, dört yapraklı yoncaya benzeyen dört ayrı parçanın birleşip bir bütün oluşturan kapağına borçludur. "Provence'de yetişen olağanüstü bir çeşit olan Carla Lavantası, görkemli ve zarifken; Tahitensis Vanilyası, cüretkârlık ve ferahlık vererek hoş bir tezatlık oluşturuyor. Gün doğarken toplanan Sambac Yasemini, Mon Guerlain kokusuna bütün inceliğini verir. Sandalağacı, Guerlain'in yeni kokusunu güçlendirir ve gizemini korur.
 PARFÜMERLERIN SIRRI:
 Beş kuşaktır Guerlain parfümörleri değerli hammaddeleri aramak için gezegeni keşfetti. Tüm Guerlain eserlerinin arkasında, ham maddeleri yetiştiren, damıtan ve özünü çıkaran mükemmel insanlar var. Topraktan laboratuara kadar paylaşılan ve yaşanan duygular, gerçek insan ilişkileri ve otantik bilgi birikiminin yoğunlaştığı yeni kadın parfümlerimiz Mon Guerlain'in notaları haline geldi."

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Guerlain MON EDP 100 ML BAYAN PARFÜM

  • Marka: Guerlain
  • Ürün Kodu: 5881530711
  • Kazanacağınız Puan: 30
  • Stok Durumu: 10
  • ₺129,80

  • Vergiler Hariç: ₺110,00

Benzer Ürünler

Davidoff Cool Water EDT Kadın 100 ml

Davidoff Cool Water EDT Kadın 100 ml

₺106,20 Vergiler Hariç: ₺90,00

ESTE LAUDER MODERN MUSE NUİT BAYAN

ESTE LAUDER MODERN MUSE NUİT BAYAN

₺112,10 Vergiler Hariç: ₺95,00

GUCCI BY FLORA 75 ML EDP BAYAN PARFÜM

GUCCI BY FLORA 75 ML EDP BAYAN PARFÜM

₺129,80 Vergiler Hariç: ₺110,00

Guerlain La Petite Robe Noire EDP Bayan

Guerlain La Petite Robe Noire EDP Bayan

₺113,28 Vergiler Hariç: ₺96,00

HERMES JOUR'D HERMES 85 ML EDP BAYAN

HERMES JOUR'D HERMES 85 ML EDP BAYAN

₺105,02 Vergiler Hariç: ₺89,00

Etiketler: guerlain mon tester bayan parfum, Guerlain MON bayan parfum,